Suzuki Swift 4×4 Hybrid

Jūsų dėmesiui – „Suzuki Swift“ hibridas, pasižymintis pažangiausia šioje klasėje įranga. Hibridinis „Swift“ modelis – patogesnis ir saugesnis. Jis varomas 1,2 l „Dualjet“ varikliu, keturiais varančiaisiais ratais ir penkių pavarų rankine pavarų dėže.

„Suzuki“ hibridinėje sistemoje SHVS (angl. „Smart Hybrid Vehicle by Suzuki“) veikia integruotas kompaktiškas starteris-generatorius, kuris užveda benzininį variklį ir pasižymi elektrinio variklio funkcijomis bei didelio našumo ličio jonų akumuliatoriumi, kurio įkrovos ir galios tiekimo savybės išsiskiria efektyvumu. Tai optimali hibridinė sistema mažų gabaritų automobiliams, užtikrinanti optimalų galios šaltinių balansą, kuris leidžia taupyti degalus ir erdvę. Hibridinė sistema turi 2,3 kW galios išvestį, o jos sukimo momentas – 50 Nm.

 

„Suzuki Swift“ hibrido įranga – geriausia savo klasėje už optimalią kainą. Į standartinio modelio komplektaciją įeina priekiniai prožektoriaus tipo LED žibintai, įskaitant dieninius žibintus, ir galinių LED žibintų kombinacija, įskaitant tolimųjų šviesų ir rūko žibintus. Daugiafunkcis 3 stipinų odinis vairas turi ergonomiškai išdėstytus mygtukus, kurie leis nenuimant rankų nuo vairo naudotis garso įranga, telefonu, prisitaikančia pastovaus greičio palaikymo sistema ir greičio ribotuvu. „Swift“ taip pat pasižymi elektra valdomais priekiniais ir galiniais langais berakte pateikimo į automobilį sistema ir 16 colių lengvojo lydinio ratlankiais.

Navigacija ir galinio vaizdo kamera

Naudojant 7 colių įstrižainės jutiklinį ekraną galima patogiai valdyti multimedijos funkcijas, įskaitant garso įrangą, telefono laisvų rankų įrangą, navigacijos sistemą ir išmaniojo telefono funkcijas. Funkcijos pasirenkamos nustačius vieną iš pagrindinių valdymo režimų: klausymosi, skambinimo, vairavimo ir prisijungimo. Išmaniojo telefono garso susiejimo ekrane iš anksto įdiegtos programos „Apple CarPlay“, „Android AutoTM“ ir „MirrorLinkTM“. Per USB jungtį prijungus suderinamą „iPhone“ telefoną, „Apple CarPlay“ galima valdyti balsu arba paliečiant garso įrangos ekraną, kai norima skambinti telefonu, klausytis muzikos, siųsti ir gauti pranešimus bei prašyti navigacinių nuorodų. Naudodami navigacijos funkcijas galėsite be vargo pastatyti automobilį nepažįstamose vietose. Galinio vaizdo kamera padės pastatyti automobilį mažiausiuose ploteliuose.

 

Didesnis saugumas – ramesnis vairavimas

Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema

Prisitaikančioje pastovaus greičio palaikymo sistemoje veikia milimetrinių bangų radaras, kuris apskaičiuoja atstumą iki priešais esančio automobilio ir automatiškai nustato bei palaiko optimalų atstumą tarp transporto priemonių pagal pasirinktą vieną iš trijų nustatymų*. Kai priešakyje automobilio nėra, sistema palaiko vairuotojo nustatytą greitį (nuo 40 km/h iki 160 km/h). * Atstumas tarp transporto priemonių priklauso nuo važiavimo greičio.

1. Pastovaus greičio palaikymas
Pasirinkite greitį, kai priešakyje nėra automobilio.

2. Greičio mažinimo funkcija
Jei priešais jus automobilis važiuoja lėčiau, „Swift“ sureguliuoja greitį taip, kad važiuotumėte saugiai.

3. Greičio didinimo funkcija
Jei priešais jus automobilis važiuoja lėčiau ir jums reikia pervažiuoti į kitą eismo juostą, „Swift“ automatiškai padidina greitį pagal pasirinktą greičio palaikymo nustatymą.

 

Dviejų jutiklių stabdžių pagalba

Šios standartinės funkcijos veikimas pagrįstas priekiniame lange įtaisyta monokulinės kameros ir lazerinio jutiklio sistema, kuri aptinka priešais esančius automobilius bei pėsčiuosius ir įspėja apie galimą susidūrimą. Vairuotojui ėmus staigiai stabdyti sistema įjungia avarinio stabdymo funkciją, kuri padidina stabdymo galią. Jei sistema pati nustato, kad susidūrimas neišvengiamas, automatiškai įjungiama apsaugos nuo susidūrimo sistema ir automobilis stabdomas.

1. Įspėjimas
Apie kylantį pavojų susidurti su priešais esančiu objektu sistema praneša garsiniu ir vaizdiniu signalu (parodomu daugiafunkciame informacijos ekrane). Stovinčius objektus sistema aptinka, kai važiavimo greitis yra 5–80 km/h, o judančius, – kai važiavimo greitis didesnis nei 5 km/h.

2. Stabdžių pagalbos funkcija
Jei kyla pavojus susidurti su priešais esančiu objektu ir vairuotojas ima staigiai stabdyti, įsijungia stabdžių pagalbos funkcija, kuri padidina stabdymo galią. Ši funkcija veikia, kai važiavimo greitis yra ne mažesnis nei 5 km/h.

3. Automatinio stabdymo funkcija
Jei susidūrimo su priešais esančiu objektu pavojus didėja, įsijungia galingo automatinio stabdymo funkcija, kad susidūrimo būtų išvengta arba sumažinta jo žala. Automatinio stabdymo dėl stovinčių objektų funkcija aktyvi, kai važiavimo greitis yra 5–30 km/h, dėl judančių objektų, – kai važiavimo greitis didesnis nei 5 km/h.

 

Įspėjimas apie išvažiavimą iš eismo juostos

Važiuojant 60 km/h ar didesniu greičiu įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos funkcija numato automobilio judėjimo trajektoriją ir teikia vaizdinius (rodomus ekrane ir indikatoriais) arba jutiklinius (juntamus kaip vairo vibracija) signalus vairuotojui.

Įspėjimas apie nelygų važiavimą

Važiuojant 60 km/h ar didesniu greičiu įspėjimo apie nelygų važiavimą funkcija įvertina vairavimo būdą ir teikia garsinius ir vaizdinius įspėjimus, jei automobilis važiuoja nelygiai dėl vairuotojo mieguistumo.

 

Tolimųjų šviesų pagalbos funkcija

Važiuojant 40 km/h ar didesniu greičiu tolimųjų šviesų pagalbos funkcija automatiškai perjungia iš artimųjų šviesų į tolimąsias pagal kitų kelyje esančių transporto priemonių elgesį ir aplinkos apšvietimą.

 

Ryškus ir stilingas prietaisų skydelis

Du pagrindinius išskirtinio tikslumo matuoklių skydelius puošia satininiai chromuoti apvadai, o duomenys rodomi raudonai ir baltai šviečiančiais indikatoriais. Tarp šių dviejų pabrėžtinai ryškių sportinio dizaino pagrindinių matuoklių yra vandens temperatūros ir degalų lygio matuokliai, kurie sustiprina bendrą chronografinių laikrodžių stilistiką. Pažangiame daugiafunkciame 4,2 colio spalvotame TFT LCD ekrane, esančiame prietaisų skydelio centre, vairuotojui rodomi tikslūs ir lengvai suprantami duomenys, svarbūs automobilio elgesiui nustatyti bei valdyti, pavyzdžiui, traukos galia, variklio išvestis, apsukos, greičio ir stabdžio pedalų naudojimas.

Užsiregistruokite bandomajam važiavimui