Patogi vairavimo erdvė

Dėl didelio priekinio lango ir gero matomumo šonuose salonas suteikia erdvės pojūtį.

 

Erdvus salonas

Daug vietos tiek priekyje, tiek gale esančiose sėdynėse, kurios leidžia patogiai atsilošti, atsipalaiduoti ir mėgautis kelione.

 

Sėdynių apmušalai

Elegantiškos ir ergonomiškos odinės sėdynės šonuose aptrauktos tikra oda, o per vidurį – įmantraus juostinio pynimo dirbtine oda, kuri pabrėžia tvirtą visureigio charakterį. Tokio pat stiliaus yra ir tekstilinių apmušalų dizaino paketas su reljefine medžiaga dengtu centriniu skydeliu.

 

Lankstus bagažo skyrius

60:40 santykiu padalytas galinės sėdynės atlošas ir daug padėčių turinti bagažo skyriaus plokštė leidžia lengvai sutalpinti įvairius gabenamus daiktus.

 

Reguliuojamas galinės sėdynės atlošas

Galinės sėdynės atlošas reguliuojamas dviem padėtimis, kurios suteikia daugiau patogumo arba leidžia maksimaliai išnaudoti bagažo skyrių.
Galimas elementas GL+ ir GLX modelyje.

 

Naujausi skaitmeniniai patogumai

Leidžiantis į naujus nuotykius nebūtina nutraukti ryšį su tuo, kas jums svarbu. S-CROSS pasižymi įvairiomis technologijomis ir funkcijomis, kurios leidžia komunikuoti su automobiliu ir palaikyti įprastą gyvenimo būdą.

 

„Suzuki Connect“ paslauga

Su „Suzuki Connect“ susiejimo paslauga savo automobilį susiesite su savo išmaniuoju telefonu bet kur ir bet kada. Nebereikia sukti galvos ar užrakinote automobilį ar ne. Programėlė taip pat primena, kada reikia atlikti planinę techninę priežiūrą, per ją galite lengvai susisiekti su „Suzuki“ pardavimo ir paslaugų centru.

 

Garso sistemos ekranas

Mėgaukitės belaide „Apple CarPlay®“ arba „Android Auto™“ sistema, balso atpažinimo funkcija ir „Bluetooth®“ laisvų rankų skambinimo įranga. Galite klausytis muzikos ar net žiūrėti filmus per USB. Šiame ekrane taip pat rodoma aktuali vairavimo informacija, pvz., degalų sąnaudos, važiavimo nuotolis, hibridinės energijos suvartojimas, įspėjimai ir galinio vaizdo kamera filmuojamas vaizdas.

 

Panoraminis stoglangis

Dėl dvigubų slankiųjų stiklo plokščių panoraminio stoglangio anga itin didelė, todėl juo galima mėgautis iš bet kurios automobilio vietos.
Pasirinktinis elementas GLX modelyje.

 

Dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema

Naudodami dviejų zonų oro kondicionavimo sistemą galite pritaikyti temperatūros reguliavimą pagal individualius vairuotojo ir keleivio pageidavimus.
Galimas elementas GL+ ir GLX modelyje.