Salonas

Tiesiog stilingas

„Swift“ – tai įrodymas, kad net ir mažų gabaritų automobilis gali būti madingas. Salone dominuojančią stilingą juodą spalvą paryškina sidabru žvilgančios apdailos detalės. Kiekvienas vairuotojo vietoje esantis elementas sukurtas tam, kad bet kokia kelionė būtų paprasta ir maloni. Prietaisų skydelyje išdėstyti aiškūs prietaisai ir skystųjų kristalų ekranas, kuriame be kita ko matyti degalų sąnaudos bei atstumas, kurį galima nuvažiuoti su bake esančiais degalais. Tamsiu paros metu prietaisų skydelis išsiskiria stilingu apšvietimu.

Nuotaiką praskaidrinantis salonas

Salonas yra sukurtas vairuotojo patogumui – visi mygtukai ir valdikliai yra būtent ten, kur jūsų manymu jie ir turėtų būti. Įsėdus į mašiną iš karto kyla stiprus noras pradėti važiuoti – „vairuotojas yra karalius“ dizaino filosofijos dėka. Iš sportinių automobilių pažįstamas D formos  vairas, puikiai nugarą palaikančios priekinės sėdynės ir į vairuotoją pasukta centrinė konsolė sukuria sportišką ir kokybišką atmosferą.

Puiki įranga

„Suzuki Smart“ garso sistemos dideliame, septynių colių jutikliniame ekrane lengva pasirinkti muziką, vaizdo įrašus,  valdyti su „MirrorLinkTM“, „Apple CarPlay™“ ir  „Android Auto™“ suderinamą mobilųjį telefoną *, radiją, MP3, USB ir „Bluetooth“.

Su „MirrorLink™“, „Apple CarPlay™“ ir  „Android Auto™“ suderinamas mobilusis telefonas prijungiamas USB kabeliu.  Tai leidžia naudoti telefono programėles per jutiklinį ekraną*.

Galinio  vaizdo kamera
Standartinėje įrangoje yra galinio vaizdo kamera, kurios dėka parkavimas yra patogus ir saugus. Kamera rodo ir tas vietas, kurių galinio vaizdo veidrodėliuose nematyti.

Navigacija
Prie „Suzuki Smart Audio“ galima įsigyti ir navigacijos sistemą.

Saugumas
Autonominė avarinio stabdymo sistema (AEB) ir Išmaniojo autopiloto funkcija (ACC) galima pasirinkti kaip opciją automobilių modeliams Swift GA ir GL.

Erdvus salonas

Nors iš išorės „Swift“ yra tikras mažas automobilis, viduje vietos daugiau nei pakankamai tiek vairuotojui, tiek ir keleiviams. Dėl ilgos ratų bazės ir naujoviškos priekinių sėdynių konstrukcijos pavyko sukurti papildomai erdvės užpakalinėse sėdynėse sėdintiems keleiviams, kuriems dabar sėdėti dar patogiau. Pritaikius kelis išradingus sprendimus, esant reikalui galima padidinti ir automobilio bagažo skyriaus talpą.

Didžiausia „Swift“ didelė naujovė yra susijusi su bagažo skyriumi, kurios talpa yra 265 litrų. Jei nuimsite asimetriškai (60: 40) padalintą galinę sėdynę,  bagažinės talpa išaugs iki 947 litrų.

 

Pakankamai vietos daiktams sudėti

„Swift“ keičia iki šiol vyravusį mažo gabarito visais ratais varomų automobilių įvaizdį. Protingai įrengtose daiktų dėtuvėse bei daugybėje išradingai išdėstytų nedidelių skyrelių galima patogiai susidėti daiktus, kad jie būtų tiesiog po ranka. Taip kelionė bus patogesnė ir saugesnė.

* „Suzuki Motor Corporation“, ar „Suzuki Motor Finland Oy “neatsako už įvairių gamintojų mobiliųjų įrenginių suderinamumą su „Suzuki“ automobilių „MirrorLink“ ir (arba) „Bluetooth“ sistemomis arba už jų gedimus ir (arba) sukeltas problemas.  „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“ yra jau įdiegtos. Paslaugų veikimas priklauso nuo paslaugų tiekėjo.