Geriausiai jūsų automobilį pažįsta „Suzuki“ autoservise

Patikėdami savo automobilio techninę priežiūrą įgaliotajam „Suzuki“ autoservisui galite būti tikri, kad jūsų automobilį prižiūrės „Suzuki“ apmokytas mechanikas, žinantis viską apie jūsų automobilį. Bendrovės apmokyti mechanikai naudoja tik originalias „Suzuki“ dalis automobilių techninei priežiūrai ir remontui. Originalioms „Suzuki“ dalims suteikiama 12 mėn. garantija.

Reguliari techninė priežiūra užtikrina, kad su savo „Suzuki“ važinėsite patogiai ir saugiai. Savo automobilį, nepriklausomai nuo jo amžiaus, prižiūrėkite ir taisykite įgaliotame „Suzuki“ autoservise. Jūsų automobiliui reikia ypatingo išmanymo. Įgaliotame „Suzuki“ autoservise mes naudojame naujausią technologiją ir visais atvejais galime patenkinti jūsų ir jūsų automobilio poreikius. „Suzuki“ autoservisai turi visus reikiamus įrankius techninei priežiūrai ir gedimų bei avarijoje apgadintų automobilių remontui.

 

Štai kodėl reikia rinktis „Suzuki“ autoservisą!

  • Techninė priežiūra įgaliotame autoservise nėra brangi. Gaukite konkurencingą autoserviso pasiūlymą!
  • Užtikrinamas automobilio garantijos galiojimas ir išlaikoma vertė parduodant.
  • 12 mėn. garantija remonto darbams ir atsarginėms dalims.
  • „Suzuki“ autoserviso mechanikai geriausiai pažįsta jūsų automobilį. Pasitikėkite autoserviso kokybe!
  • Naujausia informacija iš gamyklos ir atnaujintos programos.
  • Naujausia „Suzuki“ tikrinimo įranga ir įrankiai, atitinkantys pagaminimo metus ir modelį.
  • Originalios „Suzuki“ dalys arba „Suzuki“ patvirtintos ir mūsų kokybės standartus atitinkančios dalys. Jūs žinote, kas įdedama į jūsų automobilį!

 

„Suzuki“ nuolat tikrina eksploatuojamų automobilių kokybę. Kai atvežate savo automobilį į įgaliotąjį autoservisą, mes visuomet patikriname, ar tuo metu nėra jūsų markės automobiliams taikomų atšaukimo kampanijų. Su patikros kampanijomis susijusį remontą gali atlikti tik įgaliotasis autoservisas. Tokie remonto darbai yra nemokami.

Sveiki atvykę į įgaliotąjį „Suzuki“ autoservisą. Mes geriausiai pažįstame jūsų automobilį!