Saugumas

Kalbant apie važiavimo saugumą, galima pasakyti, kad „Vitara“ yra tikrai pažangus automobilis. Tokio lygio saugos įrangą galima rasti tik kur kas brangesniuose visureigiuose.

Euro NCAP automobilių saugumo bandymuose „Vitara“ gavo aukščiausią 5 žvaigždučių įvertinimą

Naujoji „Vitara“ yra pirmasis miesto visureigis, atnaujintuose Euro NCAP 2015 smūgio bandymuose gavęs aukščiausią 5 žvaigždučių apdovanojimą. „Vitara“ puikiai pasirodė visose keturiose kategorijose: suaugusių keleivių saugumo, automobiliuose vežamų vaikų saugumo, pėsčiųjų saugumo ir saugos įrangos. Bandymų vertinimo kriterijams vis griežtėjant, 5 žvaigždučių įvertinimas yra daug vertingesnis nei kada nors anksčiau.

SUSIPAŽINKITE SU SMŪGIO TESTŲ REZULTATAIS EURO NCAP TINKLALAPYJE >>

PERSKAITYKITE PRANEŠIMUS SPAUDAI (eng. pdf) >>

Saugos įranga

Stabdžiai su antiblokavimo sistema ABS ir elektronine stabdymo jėgos paskirstymo sistema (EBD) sukuria automobilio masę (keleiviai, bagažas ir kt.) atitinkančią stabdymo jėgą ir stabdant paskirsto ją tolygiai į visus ratus. Elektroninė stabilumo sistema (ESP) automatiškai padeda varikliui išlaikyti automobilio stabilumą, kai yra paslydimo arba apsivertimo grėsmė. Oro slėgio padangose stebėjimo sistema (TPMS) duoda signalą, jei reikia reguliuoti oro slėgį padangose. Esant tinkamam oro slėgiui padangose, taupomi degalai, sutrumpėja automobilio stabdymo kelias, automobilis stabiliau važiuoja.

Rūpintis mažiausiais

„Vitara“ bazinės įrangos sąraše taip pat yra ISOFIX laikikliai sėdynių apačioje vaikų saugos kėdutėms tvirtinti, o taip pat kėdutės tvirtinimo juostos laikiklis viršuje (Top Tether). Vaikų kėdutės su viršuje tvirtinama juosta yra saugesnis vaikų vežimo būdas. „Vitara“ užpakalinėse duryse yra specialūs saugos užraktai, neleidžiantys vaikams patiems atsidaryti automobilio durų.