Smagus variklis

Automobilio dinamika atitinka gerą „Swift“ išvaizdą, todėl kiekviena kelionė tampa smagiu ir jaudinančiu nuotykiu. Kur bevažiuotumėte – į darbą, apsipirkti, į savaitgalio išvyką ar poilsinę kelionę, vairuoti bus taip malonu, kad nekantrausite vėl leistis į kelią.

 

Variklis

Naujasis „Swift“ 1,2 l benzininis variklis efektyviai naudoja degalus ir pasiekia įspūdingą sukimo momentą prie mažų sūkių. Dėl to automobilis įsibėgėja greitai ir jautriai reaguoja į vairuotojo veiksmus.

 

12 V pusiau hibridinė sistema

Naujojo „Swift“ variklis sujungtas su 12 V pusiau hibridine sistema, taip pagerinant automobilio aplinkosaugines charakteristikas. Sistema konvertuoja lėtėjančio automobilio sukuriamą kinetinę energiją ir kaupia ją ličio jonų akumuliatoriuje, o integruotas starterio generatorius duoda varikliui papildomos energijos įsibėgėjimo metu. Tokiu būdu sunaudojama mažiau degalų.

Automatiškai įsijungianti visų ratų pavara

„Suzuki Swift“ visų ratų pavara įsijungia automatiškai, kai sistema aptinka kad priekiniai ratai prarado sukibimą. Kai sistema nustato, kad priekiniai ratai praslysta, įsijungia klampioji sankaba, kuri perduoda sukimo momentą galiniams ratams, taip užtikrindama papildomą trauką važiuojant slidžiu paviršiumi.
4WD sistema yra tik modeliuose su 5 laipsnių mechanine pavarų dėže.

 

Pavaros sistema

„Swift“ 5 laipsnių mechaninė pavarų dėžė padidina degalų naudojimo efektyvumą ir galios perdavimą, nes pavaros perdavimo skaičius specialiai optimizuotas pagal variklio ir transmisijos charakteristikas. Lengvai pajudinus svirtelę, pavaros persijungia sklandžiai ir greitai. Be to, automatinės pavarų dėžės patogumą vertinantiems vairuotojams siūloma nepertraukiama belaipsnė pavara (CVT).

 

HEARTECT platforma

Lengvai išlenktas rėmas padidina kėbulo apačios tvirtumą ir leidžia užtikrinti puikias pagrindines automobilio charakteristikas. Be to, efektyviai išsklaidydamas smūgio energiją, jis prisideda prie saugumo smūgio atveju.