Salonas

Suzuki_Vitara_4

IŠSKIRTINĖ ĮRANGA, KURI PRALENKS JŪSŲ LŪKESČIUS

Su „Suzuki Smart“ garso sistemos 7 colių jutikliniu ekranu visai paprasta klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašų ar naudotis „MirrorLinkTM“ ryšio standartą atitinkančiu išmaniuoju telefonu*. Automobiliuose su GLX ir S įrangos lygiu taip pat galima naudotis ir navigacija. Be to, jutikliniame ekrane vairuotojas mato vaizdą iš užpakalinės vaizdo kameros, kuri įeina į standartinę įrangą (išskyrus automobilius su GL įrangos lygiu). Kameros matymo laukas apima ir „akląją“ zoną, kurios nesimato per šoninį veidrodį.

Suzuki_Vitara_1

Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema

Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema aktyviai sąveikauja su avarinio stabdymo sistemos radaru ir stabdžių sistema. Radaro signalu matuojamas atstumas iki priekyje važiuojančio automobilio, ir „Vitaros“ judėjimas atitinkamai pristabdomas arba pagreitinamas, išlaikant nustatytą atstumą. Kai tik priekyje lėčiau važiuojantis automobilis nusuka iš kelio, „Vitaros“ pastovaus greičio palaikymo sistema automatiškai padidina greitį iki vairuotojo pasirinkto greičio. Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema yra bazinė įranga į visų lygių modeliuose.

 

 

Gerai įrengta vairuotojo vieta

Aukštos „Vitaros“ sėdynės palengvina įlipimą ir išlipimą, o taip pat užtikrina puikų matomumą visomis kryptimis. Ergonomiškoje keliais būdais reguliuojamoje vairuotojo sėdynėje su šoninėmis atramomis kiekvienas vairuotojas pasirinks sau tinkamą ir patogią padėtį automobiliui vairuoti.

Garso sistemos, „Bluetooth“ laisvų rankų įrangos ir pastovaus greičio palaikymo sistemų valdymo mygtukai yra ant vairo ir lengvai pasiekiami pirštais, kas maloniai supaprastina automobilio valdymą.

Komforto sistemos ir įrenginiai

„Vitara“ turi tikrai gausią įrangą. Į bazinę įrangą, be kita ko, įeina užpakalinio vaizdo kamera (išskyrus GL modelius), centrinis užraktas su nuotoliniu valdymų, prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema, greičio ribotuvas (išskyrus GL modelius), automatinė klimato kontrolės sistema (išskyrus GL modelius), salono oro filtras ir elektrinis priekinių bei galinių langų valdymas. GLX ir S lygio modeliuose papildomai yra navigacijos sistema, automatiškai įsijungiantys žibintai, lietaus jutiklis ir zomšiniai sėdynių užvalkalai.

Važiuojant automobiliu „Vitara“, jums nereikės nerimauti dėl matomumo. Žalsvo atspalvio langų stiklai užtikrina labai gerą matomumą. Tamsinti galinių langų stiklai suteikia gale sėdintiems keleiviams privatumo (išskyrus GL modelius). Priekiniai dienos šviesos žibintai su LED (išskyrus GL modelius), rūko žibintai priekyje ir gale (išskyrus GL modelius), automatiniu režimu veikiantis langų valytuvai (GLX ir S modeliuose) suteikia važiavimui daugiau saugumo blogomis oro sąlygomis.