Neprilygstamas salonas

Įlipę į „Vitara“ pasijusite patekę į rafinuotą aukštos kokybės medžiagų pasaulį. Erdvė, kurioje intuityviai rasite kiekvieną mygtuką, jungiklį ir rankenėlę. Mėgaukitės salonu, iš kurio niekada nenorėsite išlipti. Minkštas salono pamušalas ant prietaisų skydelio viršaus užtikrina aukščiausios kokybės pojūtį salone.

 

Naudojant 7 colių įstrižainės jutiklinį ekraną galima patogiai valdyti multimedijos funkcijas, įskaitant garso įrangą, telefono laisvų rankų įrangą, navigacijos sistemą ir išmaniojo telefono funkcijas. Išmaniojo telefono garso susiejimo ekrane iš anksto įdiegtos programos „Apple CarPlay“, „Android Auto™“ ir „MirrorLink™“. „MirrorLink™“ leidžia įvairias išmaniojo telefono programas matyti automobilio jutikliniame ekrane ir valdyti išmaniojo telefono funkcijas.
7 col. jutiklinis ekranas su ekranu išmaniajam telefonui susieti ir navigacijos sistema galimas ne su visais modeliais. „Apple CarPlay™“ yra registruotasis „Apple Inc.“ prekės ženklas. „Android Auto™“ yra registruotasis „Google Inc.“ prekės ženklas. „MirrorLink™“ yra registruotasis „Car Connectivity Consortium LLC“ prekės ženklas. „MirrorLink™“ yra suderinama su išmaniaisiais telefonais, išvardytais adresu.

 

Daugiafunkcis vairas

Patogiai naudojamas daugiafunkcis vairas suteikia vairuotojui absoliučią kontrolę. Radijo ir „Bluetooth®“ ryšio išmaniajam telefonui valdikliai lengvai pasiekiami. Taip pat integruota prisitaikančios pastovaus greičio palaikymo sistemos* pagalbinė vairavimo funkcija, užtikrinanti maksimalų patogumą ir saugumą.
* Adaptyvioji kruizo kontrolė yra standartinė GL+ ir GLX modelių įranga.

 

Naujas 4,2 col. įvairios informacijos spalvotas LCD ekranas

Pažangus įvairios informacijos 4,2 col. spalvotas LCD ekranas yra prietaisų skydelio centre ir pateikia vairuotojui tikslius ir patikimus duomenis apie automobilio elgesį ir veikimą. Dinamiškame ekrane rodoma daug funkcijų, pvz. ALLGRIP važiavimo režimai, pagreitis, variklio galia ir sukimo momentas, akceleratoriaus ir stabdžių naudojimas bei kitos. Dėl daugybės pasirinkimų važiavimas visada bus smagus.
* 4,2 colių prietaisų skydelis yra standartinė GL+ ir GLX modelių įranga.

 

Panoraminis stoglangis

Lengvai naudojamas visiškai atidaromas stoglangis įleidžia šviesos ir gryno oro iš išorės.
* Panoraminis stoglangis galimas su GLX+SR modeliu.

 

Daug vietos bagažui

Galinės sėdynės 60/40 padalijimo funkcija leidžia padidinti šį skaičių iki 710 litrų*, reguliuojamos bagažinės grindys reiškia, kad po apačia galite sudėti mažesnius daiktus, o plokščios bagažinės grindys bus naudingos kraunant sunkesnius daiktus. Be to, abiejose bagažinės pusėse yra naudingų mažesnių dėtuvių.
* Viso hibridinio bagažo skyriaus talpa – 642 litrai.