Salono vidus

Vairuotojas gauna daug informacijos, nes „Ignis“ yra įdiegtas borto kompiuteris, kuriame atvaizduojama informacija apie lauko temperatūrą, kuro sąnaudas ir likutį, vidutinį greitį. Pavarų perjungimo indikatorius pasirūpina taupiu važiavimu. Į standartinę komplektaciją įeina garso sistema „Suzuki Smart Audio“ su dideliu 7 colių liečiamu ekranu, kuriame atvaizduojamas galinio vaizdo kameros vaizdas arba kurį galima naudoti išmaniojo telefono palaikomoms programėlėms. Į papildomą komplektaciją įeina navigacinė įranga. Kadangi yra „Bluetooth“ sąsaja, vairuotojas gali atsiliepti į skambučius ir reguliuoti garsą naudodamasis prie vairo esančiais jungikliais.

Erdvus salonas

Dėl iš esmės naujos dugno konstrukcijos variklio skyrius užima mažai vietos, todėl salonas yra gana erdvus. Be to, tai, kad dugnas yra gana žemai, papildomai padidina priekinėms ir galinėms sėdynėms skirtą erdvę.

Reguliuojamos galinės sėdynės leidžia efektyviai išnaudoti erdvę

Kairiąją ir dešiniąją sėdynę (kiekvieną atskirai) galima pastumti 16,5 cm pirmyn ir atgal, todėl reguliuojant jų padėtį galima padaryti daugiau vietos kojoms arba padidinti bagažinės skyriaus talpą, atsižvelgiant į situaciją.

Reguliuojama bagažinės talpa, atsižvelgiant į poreikius

Bagažinės talpa yra 204 litrai, ją galima padidinti iki 373 litrų, pastūmus galines sėdynes į priekį. Galinės sėdynės sudedamos 50:50 santykiu, taip papildomai padidinama bagažinės talpa.

Vertikalios galinių sėdynių nugarėlės

Reguliuojamas galinių sėdynių pokrypis

Salono spalvos

Salono interjerą pagyvina oranžinės arba pilkos spalvos intarpai, esantys abejose prietaisų skydelio pusėse, ir oranžinės arba pilkos spalvos durų rankenėlės.

Aukštos kokybės sportinis vairas su pusiau matiniais intarpais

Multimedijos sistema „Suzuki Smart Audio“ su liečiamu ekranu

„Suzuki Smart Audio“ — tai sistema su dideliu 7 colių liečiamu ekranu, kuriame jūs galėsite lengvai valdyti muziką, vaizdą, suderinamą su „MirrorLink™“, „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“ mobiliuoju telefonu, mp3, USB ir „Bluetooth“.

Suderinamas su „MirrorLink™“, „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“ mobilusis telefonas prijungiamas USB kabeliu, vėliau visas telefono programėles galėsite pasiekti naudodamiesi automobilio liečiamu ekranu.*

Galinio vaizdo kamera palengvina judėjimą atbuline eiga.

Patogi naudoti navigacijos sistema

Navigacijos sistema (ne lietuvių kalba) gali būti užsakyta kaip papildoma įranga.

Patogus ir stilingas prietaisų skydelis

Prietaisų skydelyje rodoma pagrindinė informacija, pavyzdžiui, lauko temperatūra, laikas, rida ir greitis. Rodomą informaciją galima perjungti naudojantis šalia prietaisų skydelio arba prie vairo esančiais jungikliai.

* „Suzuki Motor Corporation“, ar „Suzuki Motor Finland Oy “neatsako už įvairių gamintojų mobiliųjų įrenginių suderinamumą su „Suzuki“ automobilių „MirrorLink“ ir (arba) „Bluetooth“ sistemomis arba už jų gedimus ir (arba) sukeltas problemas.  „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“ yra jau įdiegtos. Paslaugų veikimas priklauso nuo paslaugų tiekėjo.