„Suzuki“ Europos rinkai pristato lengvąjį komercinį automobilį „Jimny“

„Suzuki“ pristatė naująją savo mažo ir lengvo visureigio „Jimny“ versiją – 2 vietų lengvąjį komercinį automobilį. Nuo jo pristatymo 2018 m. šis modelis patiko tiek paprastiems vairuotojams, tiek profesionalams, siekiantiems neprilygstamo našumo bekelėse.

Siekiant dar labiau patenkinti profesionalų poreikius, naujasis „Jimny“ lengvojo komercinio automobilio modelis pasižymi dideliu bagažo skyriumi su lygiomis grindimis ir apsaugine krovinio pertvara.

Naujojo „Jimny“ lengvojo komercinio automobilio savybės

Neprilygstamas našumas bekelėje
Lengvojo komercinio automobilio modelis pasižymi tokiu pat neprilygstamu, bekompromisiu našumu bekelėse, kurio taip trokšta profesionalai, kaip ir keleivinio automobilio modelis su svarbiausiais komponentais – kopėčių tipo rėmu, trimis kampais, 3 jungčių standžiosios ašies pakaba ir AllGrip Pro, dalinio keturių varančiųjų ratų režimo sistema su mažo nuotolio skirstomąją pavarų dėže.

 

 

Praktiška bagažo erdvė
Siekiant didesnio praktiškumo, lengvojo komercinio automobilio modelis pasižymi 863 litrų talpa, kuri yra 33 litrais didesnė nei keleivinio automobilio modelio nulenkus galines sėdynes. Plokščios grindys suteikia didesnį praktiškumą, o apsauginė pertvara apsaugo krovinius, kad šie neįkristų į saloną.

 

 

Pažangios saugos funkcijos
Kad vairuotojai galėtų jaustis dar ramiau važiuodami tiek keliu, tiek bekele, lengvojo komercinio automobilio modelyje įrengtos tos pačios saugos funkcijos, kaip ir keleivinio automobilio modelyje, įskaitant pagalbinę dviejų jutiklių stabdžių sistemą (DSBS), kuri naudoja automatinius stabdžius, kad padėtų išvengti susidūrimo, ir stovėjimo įkalnėje bei nuokalnėje stovėjimo sistemą, padedančią važiuojant įkalnėmis ir nuokalnėmis. Be to, įtraukta nauja funkcija „eCall“. Tai skubiosios pagalbos pranešimų siuntimo funkcija, naudojama susidūrimo atveju.