Naujasis „Suzuki S-CROSS“

Ženkite į naują etapą

Gyvenimas kiekviename etape atneša naujų iššūkių. Tik nuo jūsų priklauso, ar drąsiai juos priimsite, ar dvejodami lūkuriuosite. Su S-CROSS apsispręsti kur kas lengviau. Užtikrintas visureigio dizainas ir pažangi saugos įranga – tai tik pradžia. Daugybė erdvės jūsų šeimai, draugams ir bagažui bei „AllGrip“ technologija, kuri padės įveikti bet kokias kelio sąlygas. Tad jaudintis dėl ateities neverta. Geriau pasiruoškite žengti į naują etapą.

 

Naujasis „Suzuki S-CROSS“ – pusiau hibridinis

  • 48 V pusiau hibridinė sistema
  • „AllGrip“ visų varomųjų ratų pavara
  • Sukibimas 600/1 500 kg
  • Aukščiausios klasės įranga

Atvykite ir išbandykite

 

S-CROSS užtikrintas visureigio dizainas ir pažangi saugos įranga – tai tik pradžia. S-CROSS suteikia daugybę erdvės jūsų šeimai, draugams ir bagažui. Su „AllGrip“ visų varomųjų ratų sistema saugiai važiuosite ir miesto gatvėmis, ir užmiesčio keliais. S-CROSS pasižymi galingu, didelės traukos 1,4 l „Boosterjet“ turbininiu varikliu ir 48 V pusiau hibridine sistema. S-CROSS puikiai tinka tiek kasdien važinėti į darbą, tiek ilgesnėms kelionėms per atostogas.

 

Puiki išvaizda

Dažnai sakoma, kad pirmas įspūdis dar ne viskas, tačiau S-CROSS atskleidžia savo charakterį jau iš pirmo žvilgsnio. Plati stovėsena neleidžia suabejoti šio visureigio ištvermingumu, o įspūdingo dydžio viršutinės ir apatinės radiatoriaus grotelės traukia akį kviesdamos leistis į nuotykius. Tačiau pažvelgę atidžiau taip pat pamatysite, kad jis yra stilingas, elegantiškas ir puošnus.