Naujasis „Suzuki S-CROSS“

Ženkite į naują etapą

Gyvenimas kiekviename etape atneša naujų iššūkių. Tik nuo jūsų priklauso, ar drąsiai juos priimsite, ar dvejodami lūkuriuosite. Su S-CROSS apsispręsti kur kas lengviau. Užtikrintas visureigio dizainas ir pažangi saugos įranga – tai tik pradžia. Daugybė erdvės jūsų šeimai, draugams ir bagažui bei „AllGrip“ technologija, kuri padės įveikti bet kokias kelio sąlygas. Tad jaudintis dėl ateities neverta. Geriau pasiruoškite žengti į naują etapą.

 


 

Puikus pravažumas bet kokioje vietovėje

  • Paprastas hibridas su 1,5 l „Dualjet“ benzininiu varikliu arba 48 V lengvasis hibridas su 1,4 l „Boosterjet“ varikliu su turbokompresoriumi.
  • 2WD arba keturių ratų pavara „AllGrip“.
  • Lengvojo hibrido traukos jėga 600/1500 kg, o paprasto hibrido – 400/1200 kg.
  • Aukščiausios klasės įranga.

Atvykite ir išbandykite

 

S-CROSS užtikrintas visureigio dizainas ir pažangi saugos įranga – tai tik pradžia. S-CROSS suteikia daugybę erdvės jūsų šeimai, draugams ir bagažui. Su „AllGrip“ visų varomųjų ratų sistema saugiai važiuosite ir miesto gatvėmis, ir užmiesčio keliais. S-CROSS puikiai tinka tiek kasdien važinėti į darbą, tiek ilgesnėms kelionėms per atostogas.

 

Puiki išvaizda

Dažnai sakoma, kad pirmas įspūdis dar ne viskas, tačiau S-CROSS atskleidžia savo charakterį jau iš pirmo žvilgsnio. Plati stovėsena neleidžia suabejoti šio visureigio ištvermingumu, o įspūdingo dydžio viršutinės ir apatinės radiatoriaus grotelės traukia akį kviesdamos leistis į nuotykius. Tačiau pažvelgę atidžiau taip pat pamatysite, kad jis yra stilingas, elegantiškas ir puošnus.