Išraiškinga išorė

Pasiruoškite jėgą ir energiją spinduliuojančiai išvaizdai. Išsiskiriančiai drąsiu „Vitara“ stiliumi, atkreipiančiu dėmesį visur, kur bebūsite. Apibrėžtai autentiško „Vitara“ dizaino, bylojančio apie nesibaigiančius atradimus kelyje ir bekelėje. Pagyvinkite savo vairavimą energingos išvaizdos išore ir pamaloninkite savo pojūčius rafinuotu ištobulinto miesto visureigio interjeru.

 

Charakteringi „Suzuki“ dizaino ypatumai, pvz., ryškios 5 dalių grotelės, griežtas priekinis buferis, papuoštas stilingais chromo* akcentais, suteikia „Vitara“ elegantišką modernią išvaizdą.
* Chrominė buferio apdaila negalima su GL modeliu.

 

Ryškūs LED priekiniai žibintai taupo energiją, kai naudojamos artimosios šviesos. Mėlynos spalvos prožektoriaus žibintas sukuria gaivos įspūdį. Unikalaus dizaino dieniniai žibintai pasižymi vertikaliai išdėstytais LED. Taip pat yra rūko žibintai, būtini geram kelio matomumui prastomis oro sąlygomis.
Visų lygių standartinėje įrangoje dabar yra LED priekiniai žibintai ir LED dienos šviesos žibintai. Priekiniai rūko žibintai yra įprasti.