Suzuki Connect paslauga

Su „Suzuki Connect“ susiejimo paslauga savo automobilį susiesite su savo išmaniuoju telefonu bet kur ir bet kada. Išnaudokite savo automobilio galimybes, naudodamiesi automobilio susiejimo paslaugomis su „Suzuki Connect“ mobiliąja programėle. Tai saugumas ir ramybė.

Nebereikia sukti galvos ar užrakinote automobilį ar ne. Programėlė taip pat primena, kada reikia atlikti planinę techninę priežiūrą, per ją galite lengvai susisiekti su „Suzuki“ pardavimo ir paslaugų centru.

 

 

„Suzuki Connect“ yra nemokama pirmuosius 36 mėnesius.

Pasibaigus šiam laikotarpiui, narystė automatiškai neatnaujinama. Jūs galite rinktis mėnesinį ar metinį mokestį arba atsisakyti paslaugos. Skirta tik naujiems „S-Cross“ modeliams (gaminamiems nuo 2021 metų).

 

Pajuskite ryšį

Septynios paslaugų funkcijos per „Suzuki Connect“ programėlę leis jums nuolat žinoti, kas vyksta su jūsų automobiliu. Tiesiog parsisiųskite ir įdiekite programėlę ir galėsite bendrauti su savo automobiliu kaip niekada anksčiau.

 

Pranešimas apie būseną

Šis pranešimas informuoja, kai pamirštate užrakinti duris ar išjungti šviesas. Duris galima užrakinti per nuotolį. Programėlės pagrindiniame puslapyje tai pat galite pasitikrinti, kiek bake yra degalų, nuvažiuotą atstumą, vidutines degalų sąnaudas.


Pastatyto automobilio vieta

Su šia funkcija galite sužinoti, kur paskutinį kartą išjungėte variklį, tad žiūrėdami į žemėlapį telefone lengvai rasite savo automobilį didelėse stovėjimo aikštelėse. Automobilio stovėjimo vietos nuorodą galite nusiųsti savo šeimos nariams ar draugams el. paštu arba trumpąja žinute.


Vairavimo istorija

Galima patikrinti ir valdyti pastarųjų 18 mėnesių vairavimo duomenis. Juos galima filtruoti pagal vairuotoją, kelionę, priskirti asmeninėms ar verslo kelionėms. Duomenis taip pat galima eksportuoti ir išsaugoti CSV faile.


Zonos ir laiko ribos

Nustatę zonos ir laiko parametrus, žinosite kada automobilis išvažiavo arba įvažiavo į apibrėžtą zoną. Nustatyto laiko pažeidimo pranešimas informuoja, jei automobilis neparvažiavo nustatytu laiku.


Saugumo pranešimai

Yra dvi saugumo pranešimų funkcijos. Viena praneša, jei buvo įsilaužta į jūsų automobilį ir suveikė signalizacija, o kita praneša, jei buvo užvestas automobilio variklis, kai jūs juo nesinaudojote.


Pranešimas apie užsidegusią įspėjamąją lemputę

Jeigu jūsų automobilyje yra gedimas, į savo telefoną gausite pranešimą, kuriame nurodoma priežastis ir rekomenduojami veiksmai. Naudodami programėlę susisiekite su įgaliotuoju atstovu arba išsikvieskite techninę pagalbą.


Planinė techninė priežiūra / pranešimas apie atšaukimą

Artėjant planinės techninės priežiūros laikui, į savo telefoną gausite priminimą, kad nepamirštumėte. Taip pat gausite pranešimą, jei gamintojas atšaukia automobilius remontui.


 

Parsisiųskite programėlę

Minimalūs operacinės sistemos reikalavimai „Suzuki Connect“ programėlei įdiegti:
Android versija: 7.0 ir aukštesnė
IOS versija 12.0 ir aukštesnė