Nuo šiol siūlomas ir „Suzuki Ignis“ hibridas su visų varančiųjų ratų sistema

„Suzuki Ignis“, kompaktiškiausias ir prieinamiausias automobilis visoje krosoverių rinkoje, dabar taip pat siūlomas su hibridine galios sistema! „Ignis“ pasižymi net 180 mm prošvaisa. Komplektuojamas su visų varančiųjų ratų sistema „AllGrip Auto“, 16 col. lengvojo lydinio ratlankiais, LED automatiniais priekiniais žibintais, 7 colių jutikliniu ekranu, galinio vaizdo kamera, navigacijos sistema, automatine klimato kontrolės sistema, durų užrakto ir užvedimo nuotolinio valdymo sistema. Atvykite į bandomąjį važiavimą.

Sužinokite daugiau

 

„Suzuki Ignis“ — tai keturiais ratais varomas, į kitus nepanašus visureigis

Lietuvos kompaktinių krosoverių rinkoje atsidaro naujas prieinamas variantas. Naujojo išmaniojo „Ignis“ charakteristikos praktiškai nepakito, tačiau tai yra visavertis keturiais ratais varomas „Suzuki“ šeimos automobilis. Į tai, kad jis tinka bekelėms, nurodo daugelis dalykų, pavyzdžiui, 180 mm prošvaisos aukštis, kompaktiškas kėbulas, o į standartinę komplektaciją įeina tokia įranga kaip dinaminio stabilumo kontrolės sistema.

Keturiais ratais varomas modelis su puikia įranga

„Ignis“ su 1,2 l darbinio tūrio varikliu DUALJET 4WD GL 5MT yra vienas prieinamiausių visureigių mūsų šalyje. Net esant sunkioms važiavimo sąlygoms, automobilio vairavimą palengvina plačios 175/60 R16 padangos su lengvojo lydinio ratlankiais (16″). Prošvaisos aukščio vertė (180 mm) yra didesnė nei daugelyje didesnių gabaritų visureigiuose. Vienas iš „Ignis“ privalumų yra ratų pasukamumas, nes posūkio skersmuo yra tik 9,4 metro.

Yra galimybė pasirinkti ir įrengti daugiau įvairios patogios naudoti įrangos. Be lengvojo lydinio ratlankių automobiliui elegantišką išvaizdą suteikia plačios grotelės ir juodi A ir B statramsčiai. Į standartinę komplektaciją įeina stogo bagažinės skersiniai laikikliai.

 

Kompaktiška stilinga komplektacija

„Ignis“ modelyje mažų gabaritų automobilių akį traukiantis dizainas dera su funkcionalumu. Nepaisant to, kad automobilis yra mažas, jo salonas yra gana erdvus, o bagažinės skyrius gana talpus. Dizainas išsiskiria minimalizmu ir funkcionalumu. Dizainas ypatingas tuo, kad jame atsispindi „Suzuki“ tradicijos, kurios siekia dar legendinio tapusio „Cervo“ modelio laikus. Šis mažų gabaritų japoniškas automobilis buvo gaminamas ir parduodamas tik vieno modelio nuo 1976 m. iki 1982 m.

„Suzuki Ignis“ ratų bazės ilgis yra 2 435 mm, kai tuo tarpu visas ilgis yra 3,7 metro, t. y. ratai išdėstyti praktikai kėbulo kraštiniuose taškuose. Automobilio plotis yra 1,69 metro, aukštis — 1,595 metro, todėl keleiviai lengvai ir patogiai gali įlipti tiek į automobilio priekį, tiek į galą. Be to, dėl galinių sėdynių, išilgai reguliuojamų 165 mm, erdvę tarp keleivių ir bagažo skyriaus galima keisti, atsižvelgiant į situaciją. Bagažinės skyriaus talpa – 204 l pagal VDA standartą, tačiau prireikus ji gali būti padidinta daugiau nei iki vieno kubinio metro.

Pakankamai aukšta prošvaisa užtikrina, kad įsėsti į „Ignis“ ir išlipti iš jo yra patogu. Tai, kad vairuotojas sėdi patogiai ir tiesiai, bei tai, kad automobilio langai yra dideli ir užtikrina gerą matomumą, padeda vairuotojui geriau įvertinti situaciją kelyje ir padidina saugumą.