Kompaktiškas. Visureigis. Hibridas.

Susipažinkite su naujuoju „Suzuki Ignis“! Pirmasis pasaulyje mini visureigis dabar dar unikalesnis – jis išsiskiria naujomis spalvomis ir drąsiomis detalėmis tiek viduje, tiek išorėje. Be efektyvios hibridinės technologijos, „Suzuki Ignis“ pasižymi standartine įranga: viso LED apšvietimo priekiniais ir užpakaliniais žibintais, priekiniais rūko žibintais, elektra valdomais langais ir veidrodėliais, automatine klimato kontrolės sistema, galinio vaizdo kamera ir dar daugiau.

 

 

Kompaktiškas

Nors naujasis „Suzuki Ignis“ yra tikras visureigis, pasižymintis įprastomis važiavimo bekele savybėmis, „Ignis“ dar yra ir tikras mini automobilis. Dėl savo kompaktiško dydžio jis puikiai tinka važinėti mieste – su „Ignis“ lengvai pravažiuosite siauromis gatvelėmis ir alėjomis. Trumpas sukimosi spindulys, aukšta sėdėjimo padėtis ir geras matomumas užtikrina lengvą „Ignis“ manevravimą.

 

Visureigis

„Ignis“ yra pirmasis visureigis mini automobilių klasėje. Nepaisant jo kompaktiško dydžio, „Ignis“ visureigis pasižymi tokiomis puikiomis savybėmis, kaip aukšta sėdėjimo padėtis ir patogus įlipimas bei išlipimas. „Ignis“ automobilyje yra reguliuojamo ilgio galinė sėdynė, suteikianti itin daug vietos tiek keleiviams, tiek bagažui. „Ignis“ gali būti su keturiais varančiaisiais ratais. Ši savybė kartu su didele prošvaisa užtikrina įspūdingą manevringumą.

 

 

Hibridas

„Ignis“ automobilyje įrengta originali „Suzuki“ hibridinė technologija. SHVS (išmanusis hibridinis „Suzuki“ automobilis) sistema užtikrina didesnį variklio degalų naudojimo efektyvumą.

2020 m. modelis dabar turi didelės talpos 10 Ah ličio jonų akumuliatorių, pasižymintį puikiomis įkrovimo ir galios tiekimo savybėmis, bei integruotą starterio generatorių (ISG) su variklio funkcija.

* Elektros tiekimas į benzininį variklį.
* Tylus sustabdymas / paleidimas.
* Laisvosios galios surinkimas.
* Mažesnis CO₂ išmetimas.
* Optimizuojamas degalų suvartojimas – ypač vairuojant mieste.
* Vairuojamas kaip įprastas automobilis.