Technologija

Kupinas jėgos

„Jimny“ su kompaktišku iš aliuminio pagamintu benzininiu varikliu yra pakankamai galingas, kad galėtumėte leistis ieškoti ilgai lauktų nuotykių. 1,3 litrų atmosferinis benzininis variklis pasižymi dideliu sukimo momentu ir greita reakcija į besikeičiančias kelio sąlygas. Ištroškęs nuotykių, o ne degalų, jis taupiai veš vairuotoją su keleiviais visokiausiais keliais.

Jimny_moottori_1301_700x

Visų varančiųjų ratų sistema „Drive Action 4×4“

Visų varančiųjų ratų sistemos „Drive Action 4×4“ važiavimo režimą (2WD, 4WD ir 4WD-L) galima keisti paspaudus centrinėje konsolėje esančius mygtukus. 2WD režime „Jimny“ tampa užpakaliniais ratais varomu automobiliu. Paspaudus ant mygtuko 4WD, įsijungia greita visų ratų pavara (4WD High), tinkama važiuoti keliais su tvirtu ir sąlyginai lygiu paviršiumi, pavyzdžiui miško ar smėlio keliais. Jei reikia patikimesnio ratų sukibimo su kelio paviršiumi stačiose nuokalnėse ar bekelėje, 4WD-L mygtuku galima įjungti pažemintą visų ratų pavarą (4WD Low). „Drive Action 4×4“ pavaros sistemos suspaustu oru valdomos laisvos eigos movos leidžia važiuojant perjungti iš užpakalinių varančiųjų ratų režimo į greitos visų ratų pavaros režimą, jei to reikia pagal kelio sąlygas ir jei automobilis važiuoja ne didesniu nei 100 km/val. greičiu. Norint perjungti „Jimny“ į pažemintos visų varančiųjų ratų pavaros režimą, būtina sustabdyti automobilį.

Ypač tvirtas

Tvirtas ypatingos konstrukcijos lonžeroninis rėmas su skersiniais leidžia išnaudoti visas „Jimny“ važiavimo bekele savybes. Automobilį sustiprinantys skersiniai užtikrina stabilumą ir puikų pravažumą netgi važiuojant ypač nelygiu paviršiumi. Standus „Jimny“ kėbulas pritvirtintas prie lonžeroninio rėmo aštuoniomis jungtimis. Automobilyje panaudotos įvairios triukšmo ir vibracijos slopinimo medžiagos, kurios užtikrina tylią automobilio eigą mieste ir laukinėje gamtoje.

Trijų sekcijų rėmas su skersiniais yra stabilaus „Jimny“ važiavimo pagrindas. Jis puikiai sugeria smūgius važiuojant per kliūtis. Kieti tiltai ir sraigtinės važiuoklės spyruoklės užtikrina puikų stabilumą ir sukibimą su paviršiumi važiuojant plentu ir bekele. Dideli užvažiavimo ir nuvažiavimo kampai padidina automobilio pravažumą bekelėje.