SALONAS

Dinamiškai stilingas

„Suzuki SX4 S-Cross“ salone tvyranti atmosfera tiesiog vilioja leistis į kelionę. Tai jaučiama patogiose sėdynėse, gaubtuose paviršiuose ir kokybiškoje visų jungiklių bei valdymo svirčių medžiagoje. Sidabru žibančios juodo salono apdailos detalės pabrėžia kokybę bei stilingą dizainą.

scross_int2

Daugiafunkcinis ekranas
Prietaisų skydelio viduryje esantis informacinis ekranas tarp kitų dalykų rodo šiuos duomenis: degalų sąnaudas, atstumą, kurį galima nuvažiuoti su bake esančiais degalais, pasirinktą visų varančiųjų ratų režimą. S-Cross lygio įranga rodomi ir statymo jutiklių perspėjimai. Be to, ekrane matyti ir pavarų perjungimo nurodymai, padedantys taupyti degalus.

Suzuki_SX4_S-Cross_sisätilat04

Automatinė dviejų zonų klimato kontrolės sistema
Automatinė dviejų zonų klimato kontrolės sistema suteikia galimybę vairuotojui ir šalia jo sėdinčiam keleiviui nepriklausomai vienas nuo kito keisti temperatūrą pagal savo nuožiūrą ir poreikius, kad važiavimas automobiliu būtų dar jaukesnis.

Prabangiai į kelionę

Visi valdymo įrenginiai bei jungikliai automobilyje „Suzuki SX4 S-Cross“ yra tiesiai vairuotojui po ranka – būtent ten, kur jie ir reikalingi. Erdviame ir stilingame salone, kur vyrauja tiesios ir aiškios dizaino linijos, gerai jausis visi keleiviai, nesvarbu kiek truktų kelionė. „Suzuki SX4 S-Cross“ komforto įrangos gausa sukuria prabangią kelionės atmosferą, palengvina automobilio valdymą, o važiavimą paverčia tikru malonumu.

scross_buttons

Pastovaus greičio palaikymo sistema ir greičio ribotuvas
Pastovaus greičio palaikymo sistema automatiškai išlaiko vairuotojo nustatytą greitį. Greičio ribotuvas neleidžia viršyti paties vairuotojo iš anksto pasirinkto didžiausio greičio.

Beraktė variklio paleidimo sistema
Automobilio duris galima uždaryti ir atidaryti, o taip pat paleisti automobilio variklį net neišimant rakto iš kišenės.

Suzuki_SX4_S-Cross_sisätilat03

Аutomatiškai įsijungiantys langų valytuvai ir žibintai
Aptikus lietaus lašus ant stiklo automatiškai įsijungia langų valytuvai, o jų darbo greitis nustatomas priklausomai nuo lietaus smarkumo bei automobilio greičio. Priekiniai ir užpakaliniai automobilio žibintai įsijungia ir išsijungia automatiškai, priklausomai nuo aplinkos šviesos lygio.

Apšviečiami veidrodėliai skydeliuose nuo saulės
Vairuotojo ir priekinio keleivio skydeliuose nuo saulės yra apšviečiami veidrodėliai.

Lubų konsolė ir salono apšvietimo lempos
Lubų konsolėje sumontuotos taškinio apšvietimo lempos ir dėtuvės saulės akiniams.

Malonus palydovas

Įsėdę į automobilį ir patogiai įsitaisę pastebėsite, kad „Suzuki SX4 S-Cross“ salone daug vietos būtent ten, kur jos labiausiai reikia. Pakankamai didelės sėdynės tinkamos tiek trumpiems pervažiavimams mieste, tiek ir ilgoms kelionėms. Už „SX4 S-Cross“ vairo Jūs pasijusite taip gerai, kad jums net kils noras iki šiol buvusias trumpas keliones pakeisti gerokai ilgesnėmis.

scross_int

Reguleeritav rool
Rooli kõrguse ja sügavuse saab igale autojuhile sobivaks reguleerida.

Käetugi esiistmete vahel ja USB-pesaga hoiulaegas
Esiistmete vahel asuvat liugkäetuge, mille all on varjul USB-pesaga hoiulaegas, saab sobivaima asendi leidmiseks ette- ja tahapoole liigutada.

Suurepärane nähtavus
Suured küljepeeglid on paigutatud aknaraami alaserva, et juhil oleks võimalikult hea nähtavus igasse suunda.

Reguleeritav tagaistme seljatugi
Tagaistme seljatoe kalle on kaheastmeliselt reguleeritav. Üks asend lisab istumismugavust, teine pakiruumi mahtu.

Suzuki_SX4_S-Cross_sisätilat05