Vien tik „Jimny“

Pasaulyje yra vietų, kurias galima pasiekti tik su „Jimny“. Legendinio „Suzuki Jimny“ 20-ojo gimtadienio proga pristatomas visiškai atnaujintas jo modelis. Visa, kas svarbiausia, – liko. „Jimny“ ir toliau yra tikras visureigis, pasižymintis atskiro kopėčių tipo rėmo konstrukcija ir pažemintos pavaros režimu.

„Jimny“ ištakos siekia 1970-uosius metus, kuomet „Suzuki“, kaip gamintoja, pristatė pirmąjį Japonijos Kei klasės keturiais ratais varomą visureigį. Automobilis greitai tapo itin populiarus tarp žmonių, kuriems reikėjo mažo, patogaus visureigio darbui, bei tarp kasdienių automobilių vairuotojų.

Prieš dvidešimt metų buvo pristatyta trečioji „Jimny“ karta, kurios automobiliai buvo kiek apvalesni už jų pirmtakus. Ilgesnė važiuoklės bazė suteikė stabilumo, erdvės ir patogumo. Vairuotojų patogumui buvo pasiūlytas ir „Jimny“ modelis su automatine pavarų dėže.

Trečiosios „Suzuki Jimny“ kartos modeliai buvo parduodami 194 šalyse. Iš viso jų parduoda 2,85 mln. vnt. Tačiau dabar automobilio modelio istorijoje prasidės naujas etapas, kai bus pristatyta ketvirtoji jo karta.

 

Kalbant apie naujojo 2019 m. „Suzuki Jimny“ modelio išvaizdą, atsigręžta į praeitį, nes dizaineriai įkvėpimo sėmėsi iš antrosios „Jimny“ kartos. Automobilio išvaizda pabrėžiami puikūs šio visureigio ypatumai.

 

Naujasis „Jimny“ gaminamas penkių spalvų. Be to, asortimente yra 3 dviejų spalvų modelių deriniai, kurių stogas – juodas. Interjere didžiausias dėmesys nukreiptas į praktiškumą ir patogų valdymo prietaisų išdėstymą. Prietaisų skydelio viduryje iš ankstesnių „Suzuki“ modelių buvo „pasiskolintas“ jau pažįstamas lengvai valdomas multimedijos ir informacinių sistemų jutiklinis ekranas.

Susipažinkite su papildomos įrangos sąrašu

 

„Suzuki Jimny“ konstrukcija iš esmės yra kaip ir ankstesnių kartų – kėbulas pritvirtintas prie atskiro kopėčių tipo rėmo. Galinė ašis yra standi, palaikoma dviem išilginėmis ir viena skersine svirtimi. „Jimny“ jėgos perdavimo sistema tęsia įprastą koncepciją: modelyje yra pavarų dėžė su įjungiama keturių varomųjų ratų sistema bei pažeminta pavara, kaip ir turi būti patikimame visureigyje.

Žiūrėkite techninius duomenis

 

Jau prasidėjo išankstinis pardavimas ir užsakymų priėmimas. Daugiau informacijos apie tai, kada tiksliai automobiliai pasirodys salonuose, teiraukitės artimiausioje atstovybėje.

PREKYBOS ATSTOVAI