ALLGRIP-Final_web

NAUJOJI VISŲ VARANČIŲJŲ RATŲ SISTEMA ALLGRIP: STABILUS VAŽIAVIMAS BET KOKIU PAVIRŠIUMI

Visų varomųjų ratų pavaros sistema AllGrip leidžia rinktis iš keturių važiavimo režimų (Auto, Sport, Snow ir Lock), kurie skirtingomis kelio ir oro sąlygomis optimizuoja ratų sukibimą su keliu, automobilio važiavimo charakteristikas ir degalų sąnaudas. Visų ratų pavaros technologija AllGrip rūpinasi tuo, kad jėga būtų paskirstoma į reikiamus ratus – automatiškai arba atitinkamai pasirinktam važiavimo režimui.

 

AUTO

Svarbiausia automatinio režimo funkcija – kuo mažesnės degalų sąnaudos važiuojant įprastomis eismo sąlygomis. Aptikus, kad ratai slysta, sistema pati automatiškai įjungia visus varančiuosius ratus.

SPORT

Sportiniame režime pagerėja važiavimas posūkiuose, nes daugiau jėgos perduodama į galinius ratus. Tuo pačiu metu pagreitėja variklio reakcija į spaudžiamą greičio pedalą, o modeliuose su automatine pavarų dėže palaikomi aukšti variklio sūkiai.

SNOW

Sniego režimas ypač tinkamas važiuoti apsnigtais ir kietos dangos neturinčiais keliais, o taip pat ant kitokio slidaus grunto. Šis režimas suteikia daugiau stabilumo ir pagerina ratų sukibimą su keliu: jėga paskirstoma į visus ratus, priklausomai nuo greičio pedalo padėties ir vairo sukimo.

LOCK

Važiuojant visų varančiųjų ratų sistemos blokavimo režimu, galia paskirstoma vienodai tarp priekinio ir galinio tilto, ir todėl šis režimas gerai tinka sunkiai įveikiamoms vietovėms bei ten, kur daug gamtinių kliūčių. Vos tik automobilis viršija 60 km/val. greitį, sistema automatiškai persijungia į sniego režimą.