Praktiškas dizainas

Projektuojant „Jimny“ saloną remtasi praktiškumu ir naudojimo patogumu. Stilingas juodas interjeras yra kuklus, mygtukus ir indikatorius galima naudoti ir dėvint pirštines. Horizontalūs prietaisų skydelio paviršiai leidžia vairuotojui geriau įvertinti šoninį automobilio pasvirimą.

 

Salono medžiagos patvarios, jas lengva valyti. Prietaisų skydelio paviršius nepritraukia nešvarumų ir yra atsparus įbrėžimams. Maži įbrėžimai iš ten nesimato ir neatsispindi ant priekinio stiklo.

 

Prie priekyje sėdinčio keleivio yra didelė rankena, už kurios galima laikytis lipant į automobilį ir iš jo bei važiuojant bekele. Centrinėje konsolėje yra USB ir 12 V jungtys. Transporto priemonėje „Jimny“ yra pakankamai vietos gėrimų buteliams ir kitiems mažesniems daiktams, pavyzdžiui, išmaniajam telefonui.

 

Pasiruoškite nuotykiams

Įprastai „Jimny“ bagažinės talpa yra 85 litrai. Galinių sėdynių atlošus galima nulenkti dviem dalimis (50:50). Bagažinės talpa padidėja iki 830 litrų. Pakrauti lengviau dėl didelės pakrovimo angos.

 

Su pasirenkama daiktadėže bagažinės dugnas yra visiškai lygus. Galinių sėdynių atlošų galinės dalys ir daiktadėžės dangtis padengtas plastiku, kad nešvarumus ir dėmes būtų lengviau nuvalyti. Bagažinės kraštuose yra daug tvirtinimo vietų krovinio tvirtinimo kabliams.