Salonas

Komfortas

Sėdėdamas už „Jimny“ vairo pastebi, kad viskas yra savo vietoje. Valdymo prietaisai patogiai išdėstyti po ranka, aiškus visus prietaisus talpinantis skydelis su gerai matomais kontrolės ir matavimo prietaisais, sklandžiai juda pavarų perjungimo svirtis ir pedalai. Ergonominės sėdynės suteikia patogią atramą ilgose kelionėse, prie kiekvienos sėdynės yra pakankamai erdvės, kad su „Jimny“ galėtų patogiai keliauti keturi suaugę keleiviai. Į dvi dalis perskirtą (santykiu 50:50) užpakalinę sėdynę galima sulenkti pagal reikalingos papildomos vietos poreikį.

jimny_penkit

Įrangos lygis JLX

Į gausios „Jimny“ įrangos sąrašą be kita ko įeina klimato kontrolės sistema, radijas su CD grotuvu, centrinis užraktas su distanciniu valdymu, vairuotojo ir priekinio keleivio oro pagalvės, elektroninė stabilumo kontrolės sistema (ESC), elektra valdomi priekiniai langai, kėbulo spalvos elektra valdomi ir šildomi šoniniai veidrodėliai, šildomos priekinės sėdynės.

jimny_kojelauta

Saugumas

„Suzuki“ saugumas kelyje prasideda nuo aktyvaus, t.y. prevencinio saugumo. Geras matomumas bet kuria kryptimi žymiai sumažina eismo įvykio riziką: visi „Jimny“ langai dideli, o vairuotojo ir keleivių sėdynės yra aukščiau nei neįprasta. Visi valdikliai ir jungikliai išdėstyti logiškai ir lengvai pasiekiami, kad vairuotojui nereikėtų atitraukti žvilgsnio nuo kelio.

Geras „Jimny“ valdymas ir efektyvūs stabdžiai padeda vairuotojui bet kokioje sudėtingoje situacijoje. Elektroninė stabilumo kontrolės sistema (ESC), remdamasi jutiklių perduodamais duomenimis, valdo variklio darbą ir stabdžių sistemą ir taip padeda kontroliuoti automobilio važiavimą. Jei ratai praranda sukibimą su kelio paviršiumi, ESC sistema automatiškai reguliuoja variklio sukimo momentą ir stabdymo jėgą, kad būtų galima suvaldyti automobilį.

Įvykus avarijai, „Jimny“ rūpestingai saugo visus automobilio keleivius. Priekinėse ir užpakalinėse sėdynėse yra trijuose taškuose tvirtinami saugos diržai, o priekinių sėdynių saugos diržai dar turi įtempimo įtaisus. Vaikų kėdučių tvirtinimui užpakalinėje sėdynėje įrengti ISOFIX laikikliai. Vairuotoją ir priekinį keleivį nuo smūgio apsaugo priekinės saugos oro pagalvės. Saugos rėmas ir „Jimny“ kėbulas sugeria smūgio energiją, nukreipdamas ją nuo vairuotojo ir keleivių. Apsauginės sijos duryse apsaugo vairuotoją ir keleivius šoninio smūgio atveju.

jimny_turvatyynyt