ALLGRIP-Final_web

NAUJOJI VISŲ VARANČIŲJŲ RATŲ SISTEMA ALLGRIP: STABILUS VAŽIAVIMAS BET KOKIU PAVIRŠIUMI

Aukštai vertinamos „Suzuki“ visų varančiųjų ratų pavaros technologijos naujoji karta – „AllGrip“ sistema – užtikrina stabilumą pačiomis įvairiausiomis kelio ir važiavimo sąlygomis. Pažangios važiuoklės technologijų dėka visų varančiųjų ratų sistema „AllGrip“ padeda išsaugoti automobilio valdomumą bet kokiomis eismo sąlygomis. Tuo pat metu ji mažina degalų sąnaudas ir užtikrina iki šiol nepatirtą važiavimo malonumą bei ramybę, nepriklausomai nuo lauko oro sąlygų. Centrinėje konsolėje esantis visų varančių ratų sistemos AllGrip perjungėjas leidžia vairuotojui pasirinkti vieną iš keturių važiavimo režimų: Auto (automatinį), Sport (sportinį), Snow (sniego) ir Lock (blokavimo).

scross_allgrip

Auto (automatiniame) režime dėmesys sutelktas į kuo mažesnes degalų sąnaudas važiuojant įprastomis sąlygomis. Ratams pradėjus slysti, sistema automatiškai įjungia visų ratų pavarą.

Sport (sportiniame) režime geresnės važiavimo savybės posūkiuose; pagal poreikį daugiau jėgos perduodama į užpakalinius ratus. Tuo pačiu, šiame režime variklis greičiau reaguoja į greičio pedalo paspaudimą, o modeliuose su automatine pavarų dėže palaikomas variklio darbas aukštesniais sūkiais.

Snow (sniego) režimas geriausiai tinka važiuoti apsnigtais ir neasfaltuotais keliais, o taip pat kai kelias apledėjęs ir slidus. Režimas suteikia daugiau stabilumo ir pagerina ratų sukibimą su kelio danga. Jėga paskirstoma į visus ratus, priklausomai nuo greičio pedalo padėties ir vairo sukimo.

Lock (pastovios visų ratų pavaros) režime variklio traukos jėga paskirstoma vienodai tarp priekinio ir galinio tilto, todėl šis režimas ypač tinkamas važiuoti sunkiai pravažiuojamais keliais ir bekele. Važiavimo greičiui perkopus 60 km/val., sistema persijungia į sniego režimą.